5 nagłówków na blogi lifestylowe w jesiennym klimacie

Cześć! Weekendowe wypady są bardzo fajne i pozwalają szybko naładować baterie po ciężkim tygodniu. Na taki weekendowy wyjazd doskonałym miejscem będzie hotel http://perlapoludnia.pl/. Cena noclegu za dwie osoby wraz z możliwością korzystania z basenu, sauny, siłowni i sali fitness jest korzystna, a piękne widoki wokół hotelu pomogą zrelaksować się psychicznie. Mój brat i jego dziewczyna preferują właśnie takie formy wypoczynku - wyjazd weekendowy co jakiś czas, zamiast dłuższego urlopu. Ja też zaczynam się przekonywać do takiego trybu wypoczynku i chyba sama wybiorę się na taki dwudniowy relaks pod koniec października lub w listopadzie.


Ten post będzie dotyczył równie przyjemnego tematu jak wypoczynek, bo blogowania. Przygotowałam dla Was kolejną porcję darmowych nagłówków na blogi. Tym razem są to nagłówki na blogi lifestylowe. Nagłówki standardowo mają wymiary 1000 x 350 pikseli i białe tła. W pełnym rozmiarze możecie pobrać je na dysk klikając na wybrany nagłówek prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję zapisu obrazka. Nagłówki możecie modyfikować według potrzeb. Zapraszam do pobierania i mam nadzieję, że Wam się podobają :)Podobają Wam się te nagłówki? Na jaką kategorię blogów chcielibyście kolejną porcję nagłówków?

 

 


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.