Przezorny zawsze ubezpieczony


Cześć! Dzisiaj rozmawiałam z Natalią z bloga jakpiekniebyckobieta.pl na temat odszkodowań. Rozważałyśmy kilka przypadków z naszego otoczenia, w których są widoczne podstawy do ubiegania się o odszkodowanie oraz takich, którymi zajmuje się już nawet sąd. Co jak co, ale firmy ubezpieczeniowe chcą zarobić na swoich klientach jak najwięcej, więc szukają mnóstwo powodów, aby stwierdzić, że odszkodowanie za wypadek nam się nie należy. Dlatego przy staraniu się o otrzymanie odszkodowania warto korzystać z takich firm jak http://www.kompensja.pl, które pomagają w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. Szczególnie podczas wakacji, zwłaszcza aktywnych (które dobiegły końca zaledwie dwa tygodnie temu) niestety często zdarzają nam się wypadki, po których potem składamy wnioski o odszkodowanie. Z tego co się orientuję to niewiele osób wie, że istnieją firmy, które pomogą nam w uzyskaniu odszkodowania. A dobrze o tym wiedzieć. 

Warto walczyć o swoje, bo skoro płacimy często niemałe składki ubezpieczeniowe to mamy prawo oczekiwać, że ubezpieczyciel w razie potrzeby wypłaci nam odszkodowanie.

Sama jakiś czas temu miałam problem z uzyskaniem odszkodowania, a nie miałam wtedy pojęcia o istnieniu firm pomagających w takich sytuacjach. Jeśli i Wy nie wiedzieliście wcześniej o istnieniu takich firm, to myślę, że post będzie dla Was choć trochę przydatny. Wypadki niestety chodzą po ludziach, więc dobrze chociaż wiedzieć, że w razie starania się o odszkodowanie ktoś może nam pomóc uzyskać odszkodowanie, w dodatku w jak najwyższej kwocie.


Komentarze

 1. Niby się płaci, ale często stawki, które się myśli, że się dostanie, to co najwyżej we śnie nam wypłacą haha Na przyszłość dobrze wiedzieć do kogo "uderzyć" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie warto walczyć o swoje! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam agentem Generali i na szkoleniach mówili jakie są luki i jak przekazywać ludziom OWU żeby wiedzieli, jak "wydoić" jak najwięcej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pracowałam w Hestii przy ubezpieczeniach kredytów bankowych i niestety wiem jak to wygląda od innej strony. Trzeba robić tak, żeby jak najmniej wypłacić. A jak już nie ma się czego przyczepić to się płaci.

  OdpowiedzUsuń
 5. no niestety tak to już jest. pewien czas temu w mojej miejscowości podczas wichury w kilku domach były uszkodzone dachy odszkodowania były śmieszne w porównaniu do kosztów naprawy.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie dawno w moich stronach przeszła trąba powietrzna więc wiem coś o życiowych przypadkach. lepiej się dobrze ubezpieczyć...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.