Pierwsze jesienne inspiracje

Cześć! Dzisiaj na wieczór przygotowałam lekki post z miksem inspiracji związanych z nadchodzącą jesienią. Wrzesień to czas, gdy lato niestety się kończy i nastaje jesień, więc potrzeba inspiracji, żeby lekkim krokiem i z uśmiechem na twarzy wejść w jesienną porę.

Wrzesień to też czas powrotu do szkoły dla uczniów, a dla studentów to kolejny miesiąc wakacji. Brzmi rewelacyjnie, nieprawdaż? Można oddać się słodkiemu lenistwu albo korzystając z wolnego dodatkowo się dokształcić. To dobry czas na zrobienie sobie jakiegoś kursu lub szkolenia z oferty http://www.szkolenia-semper.pl/, dzięki któremu podniesiemy swoje kwalifikacje zawodowe. Wszyscy dobrze wiemy, że im więcej papierków mamy tym CV bogatsze i bardziej atrakcyjne. Dlatego też warto pomyśleć nad pożytecznym wykorzystaniem ostatniego miesiąca studenckich wakacji.

I uczniów, i studentów i tych, którzy już się nie uczą zapraszam do pooglądania przygotowanych przeze mnie kolaży oraz czerpania z nich inspiracji i pomysłów.


Lubicie jesień? Czekacie na nią czy może wręcz przeciwnie?
Komentarze

 1. Ale się jesiennie przez te zdjęcia zrobiło :P W tym roku bardzo czekam na jesień, bo w wakacje nigdzie nie wyjeżdżałam, pracowałam i musiałam się uczyć do poprawki i napisać pracę lic. etc. Takie wakacje to nie wakacje :D Niedługo wracam na studia (dzienne), więc się cieszę, bo luźniej będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię te makijaże i stylizacje < 3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspiracje! :) Fajne są te dynie z tych "płatów" z drzewa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach ta jesień, nie jest to może moja ulubiona pora roku, ale ma swój klimat. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe jesienne inspiracje. Zakochałam się w pierwszych bordowychpaznokciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. zatęskniłam za złotą polską jesienią :-) zrobię sobie takim lampion jak u ciebie na zdjęciu, tylko muszę nazbierać szyszek i wyczarować skądś mini dynie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. ja kocham jesień :) czekam na nią i razem zemną, koc i mnustwo pysznej herbaty :0

  te przedostatnie pazurki cudownie sie prezentują !

  OdpowiedzUsuń
 8. super inspiracje, lubię jesień gdy jest złota i słoneczna, nienawidzę deszczowej

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne zdjęcia. I już wiem, że dziś mam ochotę na gofry.

  OdpowiedzUsuń
 10. Taką jesień jak na tych zdjęciach to ubóstwiam :D
  Ale narobiłaś mi chęci na gofra ;) Ech...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.