Pokojowe inspiracje - świeżo i jasno

Hej! Natrafiłam dzisiaj w internecie na stronie http://www.autoid.pl/ na żarówkę smart. Żarówka sterowana smartfonem z możliwością zmiany koloru, temperatury i jasności światła to jest coś. Przydałaby mi się taka w lampie w moim pokoju. Nie wspominając już o tym, że przydałaby mi się w ogóle nowa lampa.

Aktualnie jestem w trakcie porządkowania i dekorowania swojego pokoju na jesień (chociaż u mnie stricte jesienne dodatki ograniczają się do zdjęć w ramkach oraz świeczników), dlatego postanowiłam przygotować post z inspiracjami. Zapraszam do pooglądania pokojowych inspiracji :) 


Ja w swoim pokoju chcę wprowadzić jak najwięcej jasnych elementów, żeby nawet w szare i ponure dni pokój wyglądał świeżo i jasno. Jedynym ciemnym elementem w moim pokoju będzie grafitowa sofa, którą też postaram się nieco rozjaśnić dodatkami. Toteż w przygotowanych przeze mnie dzisiejszych inspiracjach dominują jasne kolory.


Podobają Wam się takie jasne pokoje?Komentarze

 1. Uwielbiam taki styl, to zdecydowanie ,,mój gust" :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie "białe" wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne inspiracje, podoba mi się taki wystrój

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak:) ja mam białe ściany, białą toaletkę, białe lampy, szarą pościel i jasno drewniane łóżko;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne! Ale to nie dla mnie taka biel. Mimo, że niesamowicie mi się podoba to ciężko przy zwierzakach mieć coś tak nieskazitelnego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Żarówka smart i mi by się przydała. Lubię takie pierdółki. :D
  Chociaż na zdjęciach bardzo mi się podobają takie pokoje to sama nie chciałabym takiego. Za czysto, za zimno, zbyt sterylnie. Wolę jednak kolory, a biały może być dodatkiem. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. cudowne, uwielbiam biel, ale nie wszysycy z domowników podzielają moje upodobania;/

  OdpowiedzUsuń
 8. O Chryste! Skąd wiedziałaś o czym marzę?! Obrazy żywcem wyciągnięte z mojej głowy :) 100 lat nie byłam u Ciebie na blogu! Jak tu się zmieniło! Jest naprawdę pięknie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.