Custom Necklace - nietuzinkowa biżuteria personalizowana z kryształkami

Przeglądałam ostatnio trendy w biżuterii na sezon jesienno-zimowy i muszę przyznać, że będzie się działo. Na pokazach pojawiło się mnóstwo biżuterii w ogromnych rozmiarach i nietuzinkowych fasonach. Osobiście preferuję bardziej minimalistyczne, ponadczasowe modele, ale na pewno skuszę się na coś wpasowującego się w najnowsze trendy. Tymczasem w dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać Wam bardzo ciekawą i pomysłową odsłonę biżuterii personalizowanej dostępnej w sklepie Custom-Necklace.


Pora na mały przegląd oferty sklepu. Wybrałam tutaj rzeczy, które najbardziej mi się spodobały. Wśród nich jest naszyjnik z drzewem genealogicznym family tree necklace w kształcie koła o ażurowym wypełnieniu (1). Wewnątrz znajdują się kryształki symbolizujące członków rodziny. Prezentuje się pięknie. Następnie wpadł mi w oko pierścionek w kształcie drzewa zamkniętego w okręgu: this one (2). Na drzewie są umieszczone kryształki, które podobnie jak w naszyjniku odnoszą się do członków rodziny. Bardzo spodobał mi się też pierścionek, idealny na prezent dla mamy (3). Ma kształt serca, ażurowego, z kryształkami wewnątrz i grawerem. Kryształki również są w kształcie serc, a tekst do wygrawerowania wybieramy sami. Zwróciłam uwagę również na naszyjnik, który poza kryształkami zawiera też imiona członków rodziny (4). Cudeńko. Spójrzcie także jaki piękny naszyjnik dla młodych mam znajduje się w ofercie Custom-Necklace (5). Zawiera blaszkę z motywem dziecięcych stóp i datą urodzin dziecka oraz charmsy w kształcie wózka i serca. Oczywiście nie mogło zabraknąć w nim symbolicznego kryształka. Jako ostatnia, piękna bransoletka z dwiema zawieszkami (6). Na jednej mamy wygrawerowane imiona członków rodziny, a na drugiej drzewo z kryształkami. 

To tylko wycinek asortymentu sklepu. Warto go przejrzeć, nawet jeśli nie planujecie nic kupować. Te wszystkie rzeczy są tak ładne i nietuzinkowe, że można po prostu nacieszyć nimi oczy.

Osobiście bardzo lubię biżuterię personalizowaną. Taka biżuteria może przypominać nam o bliskiej osobie, jakimś wydarzeniu czy motywować do działania. W ofercie sklepu Custom-Necklace mamy biżuterię personalizowaną, do której stworzenia inspiracją stało się... drzewo genealogiczne i więzy rodzinne. Asortyment sklepu obejmuje naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. Wszystkie są personalizowane. Na szczególną uwagę zasługuje biżuteria z kryształkami, które też stanowią element personalizacji. Każdy kryształek oznacza konkretnego członka rodziny w drzewie genealogicznym. Rodzaje kryształów wybierane są na podstawie miesięcy urodzenia danych osób np. kryształ dla osób urodzonych w kwietniu, szmaragd dla osób urodzonych w maju. Pełna lista jest dostępna podczas personalizowania zamówienia. 

Wszelką biżuterię ze sklepu Custom-Necklace można maksymalnie dopasować do siebie. Możemy wybrać materiał i kolor biżuterii (klasyczne srebro, pozłacanie żółtym złotem, pozłacanie różowym złotem, platynę). Każdy model biżuterii ma cenę bazową, do której doliczane są personalizacje - przy każdej znajduje się informacja o ile $ zwiększy się cena. Wysyłka jest darmowa i następuje w ciągu 3-5 dni od złożenia zamówienia.


Podoba Wam się taka biżuteria?

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.