Inspirujące cytaty

Cześć! Dzisiejszy, świąteczny dzień upływa mi leniwie. W końcu mam czas po całym tygodniu poczytać gazetę czy po prostu sobie poleżeć. Postanowiłam dzisiaj przygotować post inspiracjami z ciekawymi cytatami. Cytaty są w języku angielskim, ale jestem pewna, że zrozumiecie bez problemu ich znaczenie.

Dzisiejsza sobota jest leniwa, za to kolejna będzie bardzo pracowita - remontów ciąg dalszy. Za tydzień będzie zmieniany grzejnik u mnie w łazience. W końcu doczekam się grzejnika, na którym można swobodnie zawiesić ręczniki do wyschnięcia oraz łatwego w utrzymaniu czystości, bez zbędnych zakamarków. Takiego jakie dostępne są w sklepie http://pgi.com.pl/. Teraz stają się coraz popularniejsze i nic dziwnego, bo nie tylko są praktyczniejsze niż standardowe, masywne grzejniki, ale także lepiej wyglądają.

Zanim jednak nastąpi ta zmiana to będę miała jeszcze okazję kilka dni ładować swoje baterie w górach, w Zakopanem. Wyjeżdżam w poniedziałek rano na mały urlop i wracam w czwartek wieczorem. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. 

To tyle słowem wstępu, a teraz zapraszam Was do pooglądania przygotowanych przeze mnie inspiracji.


Lubicie czytać takie cytaty? Jakie są Wasze ulubione?Komentarze

 1. Najbardziej podoba mi się 'collect moments not things' :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wydrukowany jeden cytat i powieszony w ramce. :-) Lubię takie motywujące i inspirujące rzeczy. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię przeglądać strony z cytatami, może jak już skończy się u mnie remont pokoju to sobie jakiś powieszę na tablicy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam plan, żeby takie cytaty pojawiły się w każdym pomieszczeniu w moim mieszkaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam w takim stylu napisy na ścianach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne są takie cytaty, potrafią motywować do wielu rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie chciałam sobie wydrukować takie cytaty i w ramkach dać sobie do pokoju, bo uwielbiam takie hasła motywujące, a na dodatek tworzą śliczną ozdobę pomieszczenia <333

  http://bywikkis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.