Cukierkowy manicure

W tym poście chciałabym Wam pokazać manicure jaki od ponad tygodnia gości na moich paznokciach. Przeważa w nim róż, bo lubię nosić różowy kolor na paznokciach.


Do tego manicure użyłam lakierów hybrydowych marki Semilac. Kolory jakie wykorzystałam to Ruby Charm (mój ulubieniec), Little Stone oraz Biscuit. Na Biscuit nałożyłam różowy opalizujący pyłek, dzięki czemu lakier zmienił barwę na taki błyszczący, cukierkowy róż.


Ten pyłek miał być efektem syrenki. Bardziej przypomina mi rybkę akwariową - neonka. Pamiętam gdy dawniej miałam akwarium to uwielbiałam te rybki. Tak mi przyszło na myśl, że może założyłabym sobie ponownie akwarium. Teraz wiele rzeczy potrzebnych do hodowli rybek akwariowych można kupić przez internet w sklepie http://www.plantica.pl/. Nie trzeba stacjonarnie szukać potrzebnych nam rzeczy, tak jak jeszcze było to kilka lat temu. Wystarczy siąść przed komputerem, złożyć zamówienie, a kurier czy listonosz dostarczy nam je pod same drzwi.

Co sądzicie o moim manicure? Lubicie odcienie różu na paznokciach?

 

 

9 komentarzy:

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.