Dekoracje świąteczne - garść inspiracji

Początek grudnia to dobry czas na zmianę dekoracji wnętrz z jesiennych na zimowo-świąeczne. Niedługo pokażę Wam jak mam obecnie udekorowany swój pokój świątecznymi dodatkami (dojdzie jeszcze choinka, ale to już przed samymi świętami), a tymczasem zapraszam Was do pooglądania inspiracji znalezionych w internecie. Wszystkie zdjęcia pochodzą z jednej z najbardziej inspirujących stron w sieci, czyli pinterest.com.


Mnóstwo pomysłów na dekoracje świąteczne można zaczerpnąć przy okazji oglądania filmów świątecznych czy odcinków seriali, których akcja toczy się w takim okresie. Filmy i seriale, nie tylko świąteczne można oglądać online w serwisie http://goldvod.tv/ . Ja ostatnio oglądałam tam m.in. jeden z moich ulubionych świątecznych filmów pod tytułem Cztery Gwiazdki. Na stronie można oglądać też telewizję on-line, nie tylko na komputerze, ale także na komórkach. To świetne rozwiązanie np. w czasie podróży.

Podobają Wam się takie dekoracje? Lubicie ozdabiać wnętrza Waszych domów zależnie od okazji czy pory roku?
Komentarze

 1. Ja mam problem, bo podoba mi się tak wiele rodzajów stylizacji świątecznych: jedne kolorowe, inne szare, inne złote, inne eko, że zawsze mieszam kilka z nich, nie mogąc się na żaden zdecydować. :/ W efekcie mam kilka kącików, w każdym coś ładnego, ale niekoniecznie do siebie pasują. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są te ozdoby, ja już udekorowałam dom i wyszło nawet świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne są, nie mogę się napatrzeć! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam oglądać takie zdjęcia, bardzo mnie nastrajają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W mój świąteczny klimat najbardziej wpisują się jelenie :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.