Dekoracje świąteczne - garść inspiracji

Początek grudnia to dobry czas na zmianę dekoracji wnętrz z jesiennych na zimowo-świąeczne. Niedługo pokażę Wam jak mam obecnie udekorowany swój pokój świątecznymi dodatkami (dojdzie jeszcze choinka, ale to już przed samymi świętami), a tymczasem zapraszam Was do pooglądania inspiracji znalezionych w internecie. Wszystkie zdjęcia pochodzą z jednej z najbardziej inspirujących stron w sieci, czyli pinterest.com.


Mnóstwo pomysłów na dekoracje świąteczne można zaczerpnąć przy okazji oglądania filmów świątecznych czy odcinków seriali, których akcja toczy się w takim okresie. Filmy i seriale, nie tylko świąteczne można oglądać online w serwisie http://goldvod.tv/ . Ja ostatnio oglądałam tam m.in. jeden z moich ulubionych świątecznych filmów pod tytułem Cztery Gwiazdki. Na stronie można oglądać też telewizję on-line, nie tylko na komputerze, ale także na komórkach. To świetne rozwiązanie np. w czasie podróży.

Podobają Wam się takie dekoracje? Lubicie ozdabiać wnętrza Waszych domów zależnie od okazji czy pory roku?
8 komentarzy:

 1. Ja mam problem, bo podoba mi się tak wiele rodzajów stylizacji świątecznych: jedne kolorowe, inne szare, inne złote, inne eko, że zawsze mieszam kilka z nich, nie mogąc się na żaden zdecydować. :/ W efekcie mam kilka kącików, w każdym coś ładnego, ale niekoniecznie do siebie pasują. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są te ozdoby, ja już udekorowałam dom i wyszło nawet świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne są, nie mogę się napatrzeć! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam oglądać takie zdjęcia, bardzo mnie nastrajają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W mój świąteczny klimat najbardziej wpisują się jelenie :D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.