Pomysły na udekorowanie wigilijnego stołu

Wkrótce święta. Poza sprzątaniem, gotowaniem i pieczeniem trzeba pomyśleć też o dekoracjach. I nie chodzi tutaj tylko o dekoracje wnętrz typu choinka, stroik na drzwi i ozdoby na szafkach czy parapecie. Warto pomyśleć też o niebanalnej dekoracji stołu wigilijnego (czy też w kolejnych dwóch dniach typowo świątecznego). Dlatego też przychodzę do Was w tym poście z propozycjami na udekorowanie stołu na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia.

Po świętach zaczynam odkładać na zimowy wyjazd. Myślę, że będzie on w połowie lutego. Planuję wybrać się w góry, ale tym razem nie Tatry. Tej zimy chciałabym się wybrać w Beskid Sądecki. Znalazłam interesujący hotel http://perlapoludnia.pl/ w tym malowniczym miejscu. Ma bardzo kuszącą ofertę, więc może zdecyduję się na pobyt w nim.Przywiązujecie uwagę do dekoracji stołu świątecznego? Lubicie dekorować?
Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.