Ugly sweater, czyli świąteczna moda

W tym roku bardzo modne stały się tzw. ugly sweaters, czyli swetry z grafikami związanymi ze zbliżającymi się świętami. Wiele sieciówek pokazało, że takie swetry wcale nie muszą wyglądać tandetnie. Mnie osobiście najbardziej podobają się swetry z oferty sklepów H&M (na pewno kojarzycie ten czerwony z cekinowym reniferem, na którego jest totalny szał) oraz C&A (spory wybór i wszystkie piękne). Niestety są też sklepy, w których świąteczne swetry są naprawdę "ugly". W tym poście chciałabym pokazać Wam kilka zdjęć znalezionych w sieci z tego typu swetrami. Skupiłam się na tych najbardziej, że tak to ujmę, niewyjściowych. Jestem ciekawa co o nich sądzicie. Ja uważam, że są zabawne, ale chyba bym ich nie założyła, zbyt przesadzone :)

 fot. pinterest.com 

Na koniec chciałabym podzielić się z Wami pewną sprawą. Jestem na etapie pisania pracy licencjackiej o tematyce ubezpieczeń. Przez ostatni miesiąc dowiedziałam się wiele przydatnych rzeczy w dziedzinie ubezpieczeń oraz miałam okazję przeanalizować kilka polis na życie. Byłam w szoku, jakie niektóre zakłady ubezpieczeń stosują haczyki, żeby nie musieć wypłacać pieniędzy ubezpieczonym. Apeluję do Was - jeśli decydujecie się na wykupienie ubezpieczenia na życie to dokładnie przeczytajcie OWU i wszystkie inne przekazane Wam dokumenty zanim podpiszecie umowę. Jeśli jednak wpadliście w pułapkę niekorzystnego dla Was ubezpieczenia to pomoc przy odzyskiwaniu pieniędzy z polis na życie oferuje firma http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/.
Komentarze

 1. O mamuńciu! Co to za koszmarki? Bałwan z piwem najlepszy hahaha

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha niektóre swetry to totalne przegięcie! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. beautifulhalo.com ma świetną ofertę świątecznych swetrów, które nie wyglądają tak okropnie jak te tutaj powyżej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh, takich jak te na zdjęciach bym nie założyła, ale jakiś zwykły sweterek z reniferkiem czy bałwankiem czemu nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi hi ludzie to mają pomysły :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Masakryczne, ale z drugiej strony nawet zabawne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam kiedyś na snapchacie jakąś amerykańską imprezę, gdzie wszyscy ludzie byli ubrani w takie właśnie swetry :D genialne to było :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.