Zimowe nagłówki na blogi kosmetyczne

Przyszła kolej na post z nagłówkami na blogi kosmetyczne z zimowymi akcentami. Standardowo nagłówki mają wymiary 900 x 300 pikseli oraz białe tło główne. Mam nadzieję, że Wam się spodoba chociaż jeden z nich. Jeśli się Wam podobają to zapraszam do pobierania ich i ustawiania na swoich blogach. 

Po kliknięciu na danym nagłówku ukaże się on w pełnym wymiarze.
Na przygotowywanie grafik poświęcam mnóstwo czasu. Bardzo to lubię, ale często nie mogę zdecydować się jaką czcionkę czy kolory wybrać, a minuty płyną wtedy błyskawicznie. Przydałby mi się rejestrator czasu pracy, taki jakie oferuje firma https://www.autoid.pl/. Dzięki niemu wiedziałabym ile czasu przeznaczam na pracę i mogłabym to w jakiś sposób kontrolować. Takie urządzenia są coraz popularniejsze w przedsiębiorstwach, zwłaszcza tych, gdzie jest duża liczba pracowników. Dla samokontroli urządzenie tego typu przydatne byłoby zwłaszcza dla osób pracujących w domu. 


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.