Przyjęcie weselne w namiocie

Choć swojego wesela jeszcze nie planuję, to uwielbiam chodzić na wesela innych, dobrze się bawić i podziwiać piękne dekoracje. Na moim blogu pojawiło się już kilka postów o tematyce weselnej - głównie o dekoracjach. Czas na kolejny wpis o takiej tematyce. Tym razem chciałabym napisać kilka słów o ciekawym miejscu, w którym można zorganizować przyjęcie weselne. Mowa o namiocie weselnym.


Wesela organizowane w namiotach są bardzo popularne za oceanem. Coraz popularniejsze stają się też w naszym kraju, w Polsce. Namioty weselne dają ogromne pole do popisu w kwestii dekoracji. Biel materiału, z którego są wykonane, staje się doskonałą bazą do wszelakich, nawet najbardziej wymyślnych i kolorowych ozdób.


Niewątpliwą zaletą organizowania wesela w namiocie jest dostępność terminów. Wynajmujemy namiot weselny http://www.mastermarket.com.pl/ na wybraną przez nas datę, a nie musimy oczekiwać kilka lat, tak jak w przypadku wielu sal weselnych. Namiot możemy także kupić - jeśli mamy go gdzie trzymać to latami posłuży nam pod różne przyjęcia.


Oczywiście, jak wszystko, wesele w namiocie ma też swoje minusy. Organizowanie wesela w namiocie wymaga więcej pracy, bo trzeba załatwić catering, przygotować dekoracje, poustawiać stoły itp. Wynajmując salę weselną wszystko mamy jakby w pakiecie. Minusem jest też możliwość wystąpienia brzydkiej pogody.


Jednakże wszystkie te minusy gasi jeden, wielki plus - wspaniały klimat i oryginalność. Wśród ogromu wesel organizowanych w domach weselnych itp., przyjęcie w namiocie będzie naprawdę wyjątkowym wydarzeniem. Wielu gości po raz pierwszy będzie miało okazję uczestniczyć w przyjęciu zorganizowanym w takim miejscu. Z pewnością zapamiętają to na długi czas i będą opowiadać swoim znajomym. Sama byłam raz na takim weselu i wspominam to bardzo pozytywnie.


Co sądzicie o weselach w namiocie? A może sami mieliście lub planujecie takie?

 

 

Komentarze

  1. u nas są do wynajęcia dwa ale właśnie przy restauracji :) moim zdaniem świetna opcja

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.