14 grudnia 2015

W obiektywie: weekend w górach

Miniony weekend spędziłam w górach. Uwielbiam góry. W sobotę miałam okazję po raz drugi w tym roku być na Kasprowym Wierchu. Ostatnio byłam tam w sierpniu. Mozolnie wędrowałam wtedy szlakiem. Tym razem wybrałam się na górę kolejką. Na szczycie było mnóstwo śniegu - według danych - aż 43 cm. Pięknie. 

W tym poście chciałabym pokazać Wam kilka zdjęć, jakie udało mi się zrobić podczas mojego górskiego weekendu. Zapraszam do pooglądania :)


Po błogim weekendzie czas wrócić do codzienności. Na sam początek czekają mnie przedświąteczne porządki. Zaczynam od sprzątania kuchni. Nie tak dawno była remontowana, więc nie wymaga dużo pracy. Jest jednak miejsce, które już mocno się zabrudziło - ściana nad blatem, na którym przygotowuje się najczęściej posiłki. Jest mocno schlapana i pasowałoby jeszcze raz ją pomalować. Muszę pomyśleć o jej trwałym zabezpieczeniu. Chętnie widziałabym tam szkło z nadrukiem, takie jak oferuje firma http://www.cels.pl/. Szklaną powierzchnię na ścianie łatwo byłoby utrzymać w czystości, a ponadto dzięki ładnemu nadrukowi podrasowałaby ona wygląd całej kuchni.3 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Staram się odwiedzać wszystkich komentujących. Możesz zostawić w komentarzu adres swojego bloga - będzie mi łatwiej na niego trafić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...